REGULAMIN

Zasady ogólne

1. Akceptujemy tylko płatności z góry za pośrednictwem PayU (+8% do wartości zamówienia) lub bezpośrednio na konto bankowe. Numery kont znajdą Państwo tutaj.

2. Towar wysyłamy tylko kurierem DPD. Przesyłka dostarczana jest na następny dzień roboczy po nadaniu.

3. Pyłki wysyłamy w ciągu 48 godzin roboczych.

4. Naklejki drukujemy na zamówienie. Czas nadania to maksymalnie 14 dni roboczych. Średni czas wysyłki to 5 dni roboczych.

5. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną.

6. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT elektroniczną. O chęci otrzymania wersji papierowej należy nas poinformować przy składaniu zamówienia.

7. Podane ceny są cenami netto.

8. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu po wcześniejszym ustaleniu godzin.

 

Regulamin

Niniejsza strona internetowa jest własnością firmy:

Krzysztof Czekajło Nails World

Barlickiego 1/13

50-324 Wrocław

Adres korespondencyjny:

Krzysztof Czekajło Nails World

Barlickiego 1/13

50-324 Wrocław

NIP: PL8981863301

REGON: 930457739

 1.  Niniejsza strona internetowa, a w tym jej struktura, układ graficzny, teksty, zdjęcia i grafika oraz prezentowane prace stanowią wyłączną własność Krzysztof Czekajło Nails World oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).
 2.  Zdjęcia na stronie www.nails-world.eu są własnością Krzysztof Czekajło Nails World, a jej właściciel nie wyraża zgody na ich powielanie.
 3.  Żadna część niniejszej strony internetowej, a w szczególności teksty, zdjęcia, grafika i znaki towarowe, nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach WWW), jak i w formie drukowanej, bez zgody Krzysztof Czekajło Nails World.
 4.  Wszelkie inne znaki towarowe, nazwy i logo zawarte na niniejszej witrynie są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi będącymi prawną własnością swoich prawowitych właścicieli.
 5.  O zmianach regulaminu i ich zakresie Klienci będą powiadomieni poprzez zakładkę AKTUALNOŚCI na stronie www.nails-world.eu.
 6.  W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.
 7.  Na stronie dostępne są następujące formy płatności: przelew bankowy, PayPal lub PayU.
 8. Towar nie podlega zwrotowi.
 9. W celu rozpatrzenia reklamacji towar należy dostarczyć na nasz magazyn we Wrocławiu. Przed jego wysyłką prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdą Państwo na podstronie KONTAKT. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 30 dni.
 10. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie do firm.
 11. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest Krzysztof Czekajło Nails World z art. 24 ust. 1 pkt. 1 Ust. O ochronie danych osobowych.
 12. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy Krzysztof Czekajło Nails World z siedzibą w Barlickiego 1/13, 50-324 Wrocław.
 13. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.nails-world.eu i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 14. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
 15. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
  – Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
  – Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  – Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).